Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne
Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają zarządzanie drukowaniem, skanowaniem oraz kopiowaniem dokumentów za pomocą jednego systemu. Uczelnie ulokowane w Polsce prowadzą wiele kampanii marketingowych, które mają przyciągnąć coraz więcej studentów, zachwycając ich nowymi kierunkami. Wprowadzenie wspomnianego elementu do zarządzania środowiskiem druku doda jeszcze jeden argument, co do przewag nad konkurencją. Warto wspomnieć, że jest to rozwiązanie w pełni uniwersalne, z którego mogą korzystać zarówno pracownicy uczelni — w szczególności dziekanatu, jak i studenci. Urządzenia wielofunkcyjne będą zmieniać się wraz z przestrzenią, do której są przystosowane, jak również do przyszłych wymagań klientów.

W poniższym tekście zaprezentujemy Państwu przykłady urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemów zarządzania środowiskiem druku, dzięki którym praca w przestrzeni dziekanatu będzie szybsza oraz znacznie wydajniejsza.

Standardowa wydajność
Monochromatyczne drukarki A4 wydrukowane przez firmę Sharp posiadają wydajny mechanizm drukujący, który pozwala drukować 35 (MX-B350P) lub 45 (MX-B450P) stron na minutę. Drukarki mają wbudowaną funkcję łączności bezprzewodowej, dzięki czemu można pracować w dowolnym miejscu i momencie, jak również na dowolny sposób. W swobodny sposób można się z nimi połączyć za pomocą smartfonu lub tabletu, tak samo sprawnie i bezproblemowo, jak z komputera stacjonarnego lub laptopa. Dzięki aplikacji Sharpdesk Mobile bez problemu wydrukują Państwo pliki z własnego urządzenia. Sharp postawił na prostotę, a to wszystko dlatego, że różni użytkownicy inaczej odnajdują się w kategoriach technicznych — wiele osób jest zdania, że im technologia jest bardziej zaawansowana, tym trudniej z niej korzystać. Wspomniane powyżej drukarki dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji oraz modułowej budowie oszczędzą sporo miejsca w środowisku dziekanatu. Drukarki mają dużą pojemność, dodatkowo standardowy podajnik oraz uniwersalny podajnik boczny obsługują wiele różnych nośników, dlatego z łatwością spełnią różnorodne potrzeby użytkowników. Urządzenia oferują wiele funkcji, które z pewnością pomogą państwu zaoszczędzić czas oraz środki pieniężne. Między innymi są wyposażone w niezawodne zabezpieczenia, które chronią dokumenty przed cyberatakami oraz kradzieżą danych. Dzięki niezawodnym drukarkom zwiększy się produktywność pracowników sekretariatów oraz dziekanatów.

Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne
Wprowadzenie rozwiązań urządzeń wielofunkcyjnych przyniesie ogromne oszczędności dotyczące optymalizacji środowiska druku. Korzystając ze sprzętów oraz usług Sharp można całkowicie odmienić infrastrukturę uczelni. Dodatkowo można wręcz zwiększyć miesięczne przychody, oferując studentom usługę druku. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwolą pracownikom skupić się na tym, co jest naprawdę ważne dla życia uczelni. Warto wspomnieć, że każdy do każdego sprzętu oferowana jest pełna opieka serwisowa inżynierów oraz specjalistów IT Sharp. Urządzenia MX-B450W i MX-B350W mają zwiększoną pojemność papieru, dzięki czemu z łatwością można spełniać różne potrzeby użytkowników, jednocześnie zapewniając ciągłość pracy poszczególnych pracowników dziekanatu. Wspomniane urządzenia w szybki sposób zamienią dokumenty papierowe na cyfrowe, dzięki następującym funkcjom:
- skanowania sieciowego w kolorze do wielu różnych lokalizacji, np.: folder sieciowy;
- podajnik RSPF o pojemności 50 arkuszy, czyli dwustronny podajnik dokumentów;
- kopiowanie dowodów osobistych lub legitymacji studenckich.
Należy pamiętać, że wraz ze wzmożoną siłą oraz ilością zbieranych informacji rośnie ryzyko kradzieży danych, dlatego urządzenia wielofunkcyjne Sharp inicjalizują dane, szyfrują sieć oraz uwierzytelniają dostęp do urządzenia.

Cyfrowy system wielofunkcyjny
Biurowa praca w przestrzeni uczelni wymaga wysokiej wydajności od urządzeń wielofunkcyjnych, które powinny być przeznaczone dla większych zespołów docelowych. Kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne zapewnią Państwu szybkie drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie dokumentów połączone z niezawodnością większych urządzeń. Urządzenia MX-B344W oraz MX-B355W oferują jak najwyższą funkcjonalność, oraz komfort, do którego są przyzwyczajeni użytkownicy urządzeń i oprogramowań marki Sharp. 7-calowe, kolorowe ekrany dotykowe, które można personalizować, aby je perfekcyjnie dopasować do preferowanego sposobu pracy będą niepowtarzalnym ułatwieniem dla pracowników. Z łatwością zapiszą Państwo drukowane pliki w wersji cyfrowej, dodatkowo można je zarchiwizować oraz udostępnić — funkcja OCR. Wymienione urządzenia są wyposażone w funkcję bezserwerowego druku podążającego, dzięki któremu można przesyłać i przechowywać dokumenty na głównym urządzeniu.

Wielofunkcyjne urządzenia Sharp pozwalają ustalić harmonogram automatycznego włączania i wyłączania o określonych godzinach pracy, dzięki czemu przyczyniają się Państwo do dbałości o środowisko. Ponadto innowacyjne funkcje eco wspierają energooszczędność. Innowacyjna technologia Sharp znacznie wzmocni wydajność pracy, jednocześnie chroniąc wartościowe dane.

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne umożliwiają zarządzanie drukowaniem, skanowaniem oraz kopiowaniem dokumentów za pomocą jednego systemu. Uczelnie ulokowane w Polsce prowadzą wiele kampanii marketingowych, które mają przyciągnąć coraz wi
Jakie materiały są tworzone w drukarniach?

Jakie materiały są tworzone w drukarniach?

Drukarnie obecnie przedstawiają swoim klientom szeroką ofertę tworzonych materiałów. Zanim się zdecydujemy na konkretny, warto się zapoznać z wszystkimi możliwymi opcjami. Zakłady drukarskie zazwyczaj podają je na swoich stronach www.
Druk offsetowy czy druk cyfrowy?

Druk offsetowy czy druk cyfrowy?

Drukarnie wykorzystują obecnie dwa rodzaje tworzenia materiałów. Jedne z nich wybierają druk offsetowy, inne znów cyfrowy, a czasami obydwa z nich są stosowane. Który jest jednak lepszy i warto go wybrać do realizacji naszego
Usługi graficzne w drukarniach

Usługi graficzne w drukarniach

Wiele drukarni obecnie nie tylko realizuje zlecania na wydruk gotowych materiałów, ale również pomaga w ich tworzeniu. Warto więc wybrać taką firmę, która doradzi nam na temat najlepszych rozwiązań dla naszej firmy czy w